Mūsų paslaugos

perkraustymo paslaugos vilniuje

Perkraustymas Be Jokio Streso

Perkraustymo paslaugos Vilniuje ir kituose miestuose

Mūsų kompanija siūlo aukščiausios klasės perkraustymo paslaugas, kurios padarys Jūsų turto perkėlimą iš vienos vietos į kitą sklandų ir nerūpestingą. Nesvarbu, ar tai yra namų, biuro, ar ypatingų daiktų perkraustymas, mūsų komanda yra čia, kad atitiktų kiekvieną Jūsų poreikį ir užtikrintų, kad viskas vyktų be jokių nesklandumų.

Skambinti

privalumai

Esame pasiruošę suorganizuoti pilną arba dalinį perkraustymą

Kiekvienas klientas mums yra ypatingas, todėl mes garantuojame paslaugas, kurios yra pritaikytos pagal jų konkrečias situacijas ir lūkesčius.

planavimas

Išsami Planavimo Sistema

Sukuriame detalius perkraustymo planus, kad kiekvienas žingsnis būtų sklandus ir be streso.

individualumas

Individualūs Perkraustymo Sprendimai

Kiekvienam klientui rengiame pritaikytus perkraustymo planus atsižvelgdami į asmeninius poreikius ir pageidavimus.

patikimumas

Saugus Turtas

Užtikriname, kad Jūsų turtas būtų saugiai supakuotas, apsaugotas ir pristatytas be jokių pažeidimų.

efektyvumas

Operatyvus Aptarnavimas

Mūsų komanda veikia greitai ir efektyviai, kad perkraustymas vyktų sklandžiai ir pagal susitarimą.

komanda

Profesionali Komanda

Mūsų perkraustymo specialistai yra patyrę ir pasirengę suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

paprasta

Paprastas Procesas

Mes supaprastiname perkraustymo procesą, kad galėtumėte greitai ir lengvai įsikurti naujoje vietoje.

Pervežimo Paslaugų Kainoraštis Pervežimo Paslaugų Kainos

Pervežimo Paslaugų Kainos

Paslauga Kaina
2 krovėjai ir mikroautobusas (darbo dienomis nuo 8h iki 16h) 40 €/h
2 krovėjai ir mikroautobusas (darbo dienomis nuo 16h ir nedarbo dienomis) 50 €/h
1 krovėjas ir mikroautobusas (darbo dienomis nuo 8h iki 16h) 25 €/h
1 krovėjas ir mikroautobusas (darbo dienomis nuo 16h ir nedarbo dienomis) 30 €/h

Ką sako mūsų klientai?

Labai patenkinta bendradarbiavimu. Puikiai organizuotas darbas ir malonus aptarnavimas. Dėkoju p. Linai už nuoširdų rūpestį ir pagalbą. Tikrai rekomenduoju šią įmonę
Gražina S.
Registruotas Vartotojas ✅
Išskirtinai gerai dirbanti komanda. Viskas atliekama laiku ir be jokių nesklandumų. Tikrai rekomenduoju šią įmonę visiems, kurie vertina kokybę ir profesionalumą
Ingrida M.
Registruotas Vartotojas ✅
Nuostabus aptarnavimas ir profesionalus požiūris! Didžiulis dėkui vadovui Tomui už greitą ir efektyvų problemų sprendimą. Tikrai patikima įmonė, kuri rūpinasi savo klientais. Sėkmės jums
Vidas U.
Registruotas Vartotojas ✅

Ar Turite Kokių Minčių?

Jeigu turite ką mums pasakyti, parašykite el.laišką ir mes jums su mielu noru atsakysime !

prenumerata

Prenumeruokite Mūsų Naujienas!

Prenumeruokite mūsų naujienas ir sužinokite kas šiuo metu darosi logistikos pasaulyje.

Perkraystymo Paslaugos Vilniuje Ir Visoje Lietuvoje

"Pervežimo Paslaugos" neabejotinai keičia perkraustymo paslaugų veidą Vilniuje ir kituose miestuose, siūlydami ne tik platų paslaugų spektrą, bet ir inovatyvius, klientų poreikius atitinkančius sprendimus. Nuo vietinio iki tarptautinio perkraustymo, nuo asmeninių baldų iki įmonių turto, mūsų komanda garantuoja sklandų, efektyvų ir be streso procesą.

"Pervežimo Paslaugos" Privalumai

Įmonė "Pervežimo Paslaugos" išsiskiria iš konkurentų dėl savo įsipareigojimo kokybei, klientų pasitenkinimui ir lankstumo. Štai keletas privalumų, kodėl klientai mus vertina ir pasitiki mūsų paslaugomis:

Patikimumas ir Profesionalumas

 • Aukštas paslaugų lygis: Mūsų komanda yra aukštos kvalifikacijos profesionalai, turintys ilgametę patirtį.
 • Patikimumas: Klientai gali būti tikri, kad jų turtas bus pervežtas saugiai ir laiku.

Klientų Orientacija

 • Individualus požiūris: Kiekvienam klientui skiriame asmeninį dėmesį ir pritaikome paslaugas pagal specifinius poreikius.
 • Lankstumas: Esame pasirengę prisitaikyti prie bet kokio perkraustymo plano ir poreikių.

Konkurencingos Kainos ir Aiškios Sąlygos

 • Skaidri kainodara: Visos mūsų paslaugų kainos yra iš anksto aiškios ir konkurencingos.
 • Jokių paslėptų mokesčių: Klientai iš anksto žino visą paslaugų kainą, be jokių netikėtų ar paslėptų mokesčių.

Pasirinkę "Pervežimo Paslaugos", jūs pasirinksite patikimumą, profesionalumą ir klientų pasitenkinimą. Mes garantuojame, kad jūsų perkraustymo patirtis bus sklandi ir be jokių rūpesčių.

Paslaugų Spektras

"Pervežimo Paslaugos" teikia platų ir įvairų perkraustymo bei transportavimo paslaugų spektrą, kuris apima:

Vietinis Perkraustymas

 • Namų perkraustymas: visapusiškas namų turto pakavimas, transportavimas ir išpakavimas naujoje vietoje.
 • Biuro perkraustymas: operatyvus ir organizuotas įmonių, biurų bei kitų verslo patalpų perkėlimas, užtikrinant minimalų darbo sutrikimą.

Tarpmiestinis ir Tarptautinis Perkraustymas

 • Pervežimas iš vieno miesto į kitą ar net per sienas, įskaitant customs formalumų tvarkymą tarptautiniams perkėlimams.
 • Specializuotas transportas ir logistika, pritaikyta įvairių dydžių ir tipų kroviniams.

Specialieji Perkraustymo Projektai

 • Nestandartinių krovinių pervežimas: pianinai, seifai, meno kūriniai ir kiti vertingi ar dideli objektai.
 • Sunkiųjų krovinių pervežimas: įrangos, pramonės mašinų ir kitų sunkiųjų krovinių transportavimas, reikalaujantis specialios priežiūros ir įrangos.

Papildomos Paslaugos

 • Pakavimo medžiagų tiekimas: platus kartoninių dėžių, lipniosios juostos, pakavimo plėvelės ir kitų medžiagų asortimentas.
 • Baldų surinkimas ir išrinkimas: profesionalų komandos atliekamas baldų demontavimas prieš perkraustant ir surinkimas naujoje vietoje.
 • Laikinas daiktų saugojimas: saugus ir patikimas turtas saugomas mūsų sandėliavimo patalpose, kol jis bus paruoštas galutiniam pervežimui ar išdėstymui.

"Pervežimo Paslaugos" įsipareigoja teikti aukščiausio lygio paslaugas, kurios būtų pritaikytos prie kiekvieno kliento unikalių poreikių ir lūkesčių. Mūsų tikslas – ne tik patenkinti, bet ir viršyti klientų lūkesčius, užtikrinant, kad perkraustymo procesas būtų kuo sklandesnis ir malonesnis.

Klientų Patirtys ir Atsiliepimai

"Pervežimo Paslaugos" įmonės teikiamos paslaugos visada palieka ilgalaikį įspūdį mūsų klientams. Mūsų dedikacija ir profesionalumas yra nuolat pabrėžiami įvairiuose atsiliepimuose:

Klientų Atsiliepimai

 • Patogumas ir Efektyvumas: "Perkraustymas su 'Pervežimo Paslaugos' buvo išskirtinis patogumas. Visas procesas nuo pakavimo iki transportavimo buvo atliktas itin efektyviai. Jų komandos profesionalumas ir dėmesys į detalę paliko didelį įspūdį." - Lina K., Vilnius

 • Asmeninis Dėmesys: "Man labai patiko individualus požiūris – jautėsi, kad mano poreikiai ir pageidavimai yra svarbiausi. 'Pervežimo Paslaugos' komanda ne tik atliko visus darbus aukščiausiu lygiu, bet ir padėjo sumažinti su perkraustymu susijusį stresą." - Martynas P., Kaunas

 • Lankstumas ir Pritaikymas: "Dėl sudėtingo tarptautinio perkraustymo proceso buvau šiek tiek susirūpinęs, tačiau 'Pervežimo Paslaugos' įrodė, kad gali prisitaikyti prie bet kokių reikalavimų. Jų lankstumas ir gebėjimas pritaikyti paslaugas pagal mano specifinius poreikius buvo nepakeičiami." - Justė S., Londonas

Klientų Įvertinimas

Mūsų klientų atsiliepimai atspindi mūsų įsipareigojimą kokybei ir klientų pasitenkinimui. "Pervežimo Paslaugos" yra pasiryžusi teikti aukščiausios klasės paslaugas, kurios atitiktų ir net viršytų jūsų lūkesčius. Mūsų tikslas – ne tik sėkmingai įvykdyti perkraustymo užduotį, bet ir užtikrinti, kad visa patirtis būtų kuo malonesnė ir be streso jums bei jūsų šeimai ar kolektyvui.

Kodėl Verta Rinktis "Pervežimo Paslaugos"?

Pasirinkimas "Pervežimo Paslaugos" kaip jūsų perkraustymo partnerio yra sprendimas, kuris ne tik palengvins perkraustymo procesą, bet ir suteiks jums ramybę žinant, kad visi jūsų daiktai yra patikimose rankose. Štai pagrindinės priežastys, kodėl mūsų klientai mus renkasi:

Mūsų Privalumai:

 • Profesionalumas: Mūsų komanda susideda iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie yra įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės paslaugas.
 • Asmeninis Dėmesys: Kiekvienam klientui skiriame individualų dėmesį, užtikrinant, kad visi jūsų poreikiai būtų įvykdyti efektyviai ir profesionaliai.
 • Lankstumas: Esame pasirengę prisitaikyti prie jūsų unikalių poreikių ir pageidavimų, siūlydami lanksčias paslaugas ir sprendimus.
 • Konkurencingos Kainos: Siūlome konkurencingas kainas už aukščiausios kokybės paslaugas, užtikrindami geriausią vertę už jūsų pinigus.
 • Pilnas Paslaugų Spektras: Nuo pakavimo iki transportavimo ir baldų surinkimo, mes teikiame visapusiškas paslaugas, kad jūsų perkraustymas būtų kuo sklandesnis.

Klientų Pasitenkinimas

Mūsų pagrindinis tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas klientas būtų visiškai patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis. "Pervežimo Paslaugos" yra įsipareigojusi viršyti jūsų lūkesčius ir užtikrinti, kad perkraustymo procesas būtų kuo malonesnis ir efektyvesnis.

Rinkdamiesi mus, jūs gaunate ne tik patikimą perkraustymo partnerį, bet ir komandą, kuri rūpinasi jūsų asmeniniais daiktais taip, lyg tai būtų jų paties.

Kaip Užsisakyti Paslaugas?

Užsisakyti "Pervežimo Paslaugos" paslaugas yra greita ir paprasta. Štai žingsniai, kaip galite tai padaryti:

Kontaktai:

 • Telefonu: Paskambinkite mums tiesiogiai. Mūsų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti suplanuoti perkraustymą.
 • El. Paštu: Siųskite mums užklausą, ir mes su jumis susisieksime kuo greičiau, kad aptartume detales.

Užsakymo Procesas:

 1. Aptarkite Savo Poreikius: Pasidalinkite su mumis savo perkraustymo planais, įskaitant datos, vietą ir paslaugų, kurių jums reikia, apimtį.
 2. Gaukite Individualų Pasiūlymą: Remdamiesi jūsų pateikta informacija, mes parengsime pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius ir biudžetą.
 3. Patvirtinkite Užsakymą: Kai esate pasiruošę tęsti, tiesiog patvirtinkite užsakymą, ir mes pasirūpinsime viskuo kitu.

Kodėl Verta Rinktis Mus?

Pasirinkdami "Pervežimo Paslaugos", jūs gaunate patikimą, lanksčią ir prieinamą perkraustymo paslaugą. Mūsų tikslas – padaryti perkraustymo procesą kuo paprastesnį ir malonesnį jums.

 

D.U.K

„Pervežimo Paslaugos” teikia vietinį, tarpmiestinį ir tarptautinį perkraustymą, įmonių perkraustymą, prekių ir baldų perkraustymą, taip pat senų baldų ir atliekų pervežimą.

Taip, mes teikiame visapusiškas pakavimo paslaugas, įskaitant pakavimo medžiagų tiekimą ir jūsų daiktų saugų supakavimą.

Mūsų kainos priklauso nuo paslaugų rūšies, krovinio dydžio ir perkraustymo atstumo. Visos kainos yra konkurencingos ir skaidrios, be jokių paslėptų mokesčių.

Paslaugas galite užsisakyti paskambinę mūsų nurodytu telefonu arba siųsdami užklausą el. paštu. Mūsų komanda susisieks su jumis, kad aptartų visus detales.

Taip, mes garantuojame, kad visi jūsų daiktai bus saugiai pervežti. Naudojame tik patikimiausias pakavimo medžiagas ir turime patirties su įvairių tipų kroviniais.

Taip, mes suteikiame išankstinę paslaugų sąmatą remiantis jūsų pateikta informacija apie perkraustymo apimtį ir atstumą.